catscity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

catscity

KEDİLER ŞEHRİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kedi fıkraları

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

kedi fıkraları Empty
MesajKonu: kedi fıkraları   kedi fıkraları Icon_minitimeCuma Şub. 22, 2008 3:39 pm

Kedi İnsan Olunca

Kedinin biri Tanrı’dan bir günlüğüne sahibinin yerine geçmek istemiş. Tanrı kedinin isteğini kabul etmiş. Kedi sabah uyandığında kendini evin erkeği olarak yatakta bulmuş ve günü insan olarak yaşamaya başlamış. Akşam olduğunda Tanrı kediyi çağırmış. “Ee günün nasıl geçti? İnsan olmak hoşuna gitti mi?” diye sormuş. Kedi yüzünü buruşturup başlamış anlatmaya “Sabah tam kalkıp hazırlanacaktım ki bir el bir yanlarıma uzanıp şimdi olmaz dedi. Bir baktım biri zorla bana bir şeyler yaptırıyor. Oysa biz istediğimizde olur böyle şeyler. Sonra aynanın karşısında bir bıçakla hiç gereği yokken elimi yüzümü kestim. Bu da yetmezmiş gibi otobüste yer olmadığı için yarım saat ayakta kaldım. Oysa kedi olsa idim bir yerlere sığışabilirdim. Sonra işyerinde patronum beni azarladı. Ama hiçbir şey yapamadım. Kedi olsa idi tırmığım ile haddini bildirirdim. Öğle yemeğinde ise haşlanmış sebze vardı. Tuvalete girmek için dakikalarca bekledim. Halbuki köşede işimi hemen halledebilirdim.” demiş. Tanrı şaşırmış. “Pekiyi hiç beğendiğin bir şey olmadı mı?” demiş. Kedi kötü kötü gülmeye başlamış. “Olmaz mı” demiş ve devam etmiş “Komşunun köpeğini alıp arabaya attığım gibi kentin öteki ucuna götürüp bıraktım.”
https://catscity.yetkin-forum.com
CANAN
Admin
Admin
CANAN

kedi fıkraları Empty
MesajKonu: Geri: kedi fıkraları   kedi fıkraları Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 3:56 pm

Psikoloğa Giden Kedi

Ruhsal rahatsızlık geçirdiğini düşünen bir kedi, piskolog bir kediye gitmeye karar vermiş. Kanepeye uzanmış ve "Bugünlerde garip rüyalar görüyorum." demiş. Psikolog kedi "Ne gibi?" diye sormuş. "Hep aynı rüyayı görüp duruyorum. Rüyamda köpek olup havlıyorum." demiş. Psikolog kedi "Çocukluğunuzda bir köpek saldırısına uğradınız mı hiç?" diye sormuş. Hasta kedi "Hayır!" diye yanıtlamış. Bu kez psikolog kedi "Pekiyi bir köpekle aynı evi mi paylaşıyor musunuz?" diye sormuş. Hasta kedi yine "Hayır!" demiş. Piskolog kedi bunun üzerine hasta kediye yaklaşmış ve hasta kediden yüzüne doğru üflemesini istemiş. Hasta kedi denileni yapmış. Psikolog kedi havayı uzun uzun koklamış ve başını sallamaya başlamış. Hasta kedi "Hastalığımın nedeni nedir? Çok mu kötü?" diye sormuş. Psikolog kedi "Hayır! Nedeni çok basit. Artık köpek maması yemeye son vermelisiniz." demiş.

Laughing Laughing Laughing
http://dostlarbiz.freeforums.org/index.php
zümrüt
moderator
moderator
zümrüt

kedi fıkraları Empty
MesajKonu: Geri: kedi fıkraları   kedi fıkraları Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 10:39 pm

Ayy bula bula bi tane mi fıkra buldun scratch hani bunları resimliycektin bi de scratch ayyy ödevini tam yapmamışın çocukum sana on üstünden 5 veriyom Cool
zümrüt
moderator
moderator
zümrüt

kedi fıkraları Empty
MesajKonu: Geri: kedi fıkraları   kedi fıkraları Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 7:50 am

Bu da ödev hediyen cyclops
kedi fıkraları Kediresimleri24qd5
CANAN
Admin
Admin
CANAN

kedi fıkraları Empty
MesajKonu: Geri: kedi fıkraları   kedi fıkraları Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 3:29 pm

bounce
http://dostlarbiz.freeforums.org/index.php

kedi fıkraları
1 sayfadaki 1 sayfası